top of page

O mnie

Nie ma "niegrzecznych" psów one nie rozumieją naszych oczekiwań.

Cześć. Mam na imię Gosia i jestem pedagogiem społecznym oraz trenerem psów. Zarówno w jednym jak i drugim swoim zawodzie pracuję często z emocjami. Uważam, że to właśnie emocje są najważniejszym elementem w wychowaniu i życiu. Człowiek potrafiący konstruktywnie zarządzać swoimi emocjami umie podejmować mądre i zdrowe decyzje.

Psie emocje są równie ważne. 

Psy towarzyszyły mi w życiu od zawsze. W dzieciństwie miałam przyjaciela wyżła, potem przez 13 lat towarzyszyła mi dobermanka. Aktualnie u mojego boku jest 3 letnia suka wyżła Fala. Fala od szczeniaka boi się miliona rzeczy, chodź są to często rzeczy nieoczywiste. Boi się np. chlapania wody, za to niestraszne jej burza czy fajerwerki. Ponad to jest bardzo inteligentnym, szybko uczącym się i opiekuńczym psem. To właśnie potrzeba zapewnienia jej komfortu życia sprawiła, że zaczęłam zagłębiać tajniki psiego świata. 

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyłam kurs trenerski w Wojtków Szkolenia. Dokształcam się też na licznych szkoleniach i webinarach. Przez kilka lat swojego życia pracowałam w fundacji zajmującej się dogoterapią. Regularnie jeździliśmy do placówek dla osób niepełnosprawnych. W takich miejscach trzeba być pewnym psa, a ja miałam możliwość uczestnictwa w ich szkoleniu i wychowaniu. 

Przejdź do galerii dyplomów

 

MOJE METODY PRACY 


W swojej pracy bazuję na emocjach i potrzebach psów, do każdego podchodzę indywidualnie. One nieustannie próbują zrozumieć nasz świat i odnaleźć się w nim. Czas żebyśmy i my trochę spróbowali zrozumieć ich mowę. Jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju awersji. Uważam, że pozytywnymi metodami można osiągać lepsze wyniki i przede wszystkim nauczyć się rozmawiać z psem. One nie robią niczego złośliwie. „Niegrzeczny pies” to ten który nie rozumie czego od niego oczekujemy lub nie potrafi poradzić sobie z daną sytuacją. Pomóżmy mu w tym. Chętnie Cię tego nauczę. 

Poznaj nas

Indywidualne zapisy 
przez formularz

Dzięki formularzowi możesz umówić się ze mną na telekonsultację, szkolenie lub indywidualny trening z Twoim psem.

Proszę o zapoznanie się z Regulaminami dostępnymi na stronie.

Spotykając się ze mną musisz zaakceptować regulaminy.

Współpracują z nami

bottom of page