top of page
  • madrasnupka

Gówniana sprawa śmieci


Śmieci w lesie...... butelki, puszki i inne oprócz tego, że nie rozłożą się przez następne kilkaset lat to stwarzają ryzyko pożaru, zatrucia i kaleczą łapy naszych czworonogów. Nie wiem czy wiecie, ale psy nie chodzą w butach?! Pęknięta poduszka łapy nie dość, że goi się długo to sprawia dużo bólu i kosztuje właściciela. W naszym użytku zielonym @parker_giant.schnauzer porozwieszał worki, wystarczy wrzucić do nich śmieci, ale niektórym nadal ciężko trafić.


Resztki jedzenia... Dla kogo ten chleb? Ptaki od chleba chorują, psy też nie powinny go jeść. Kości, resztki mięsa kto ma się nimi żywić ? Wyrzucając jedzenie na tereny zielone nadal śmiecicie, tylko dodatkowo stwarzacie zagrożenie dla zwierząt.


Gabaryty i elektronika... to już największe sk...wo. Co ma się z tą lodówka stać? Wsiąknie, rozłoży się, skrzaty zabiorą? I ile trzeba zachodu żeby to w ogóle do tego lasu przywieść. To jest naprawdę taki problem zdać elektrośmieci, na złom zawieść, a nie do lasu ?


Mamy XXI wiek toaletę wymyślono już dawno, dawno temu. Czy naprawdę nie można wytrzymać ze swoją potrzebą dojścia do jakiejś toalety, trzeba w lesie ?Najwyraźniej wystawienie tyłka w lesie musi dawać niektórym niezapomniany powiew świeżości. Jak ktoś lubi załatwianie się bliżej natury zawsze można postawić sobie wychodek pod domem. Nikt nie ma przyjemności w wycieraniu waszej kupy z psa naprawdę @radogoszcz.wschod

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page